پاور بانک شیائومی ۲۰۰۰۰ نسخه ۲c رونمایی شد

شیائومی از پاور بانک جدیدش Mi Power 2C رونمایی میکند

شیائومی پس از رونمایی از Mi Note 3 و Mi MIX 2، امروز پاور بانک قدرتمندش یعنی Mi Power 2C را معرفی و راهی بازار کرده است. این پاور بانک دارای ۲۰۰۰۰ میلی آمپر ساعتی ظرفیت می باشد. این دستگاه قدرتمند، با قیمتی بسیار پایین و با بالاترین کیفیت ممکن از سوی شیائومی منتشر شده است.
Mi Power 2C از بدنه ی ABS + PCB ساخته شده است و دارای سطحی زبر می باشد. این پاور بانک که نسخه ی بالاتر MI Power 2 می باشد. از نظر ظاهر، چندان تغییری نسبت به نسخه ی قبلی خود نکرده است. همان طور که در مدل قبلی، یک پورت ورودی و دو درگاه USB خروجی در نظر گرفته شده بود. شیائومی در این مدل نیز همین ساختار را در نظر گرفته است. با بررسی بدنه ی این دستگاه خواهید دید که در قسمت بالایی آن، چهار ال ای دی رنگی استفاده شده است که نمایانگر میزان شارژ میباشند و هر کدام از آنها نمایانگر ۲۵ درصد ظرفیت هستند. همچنین در لبه ی کناری این دستگاه یک دگمه مشاهده خواهید کرد که برای روشن – خاموش و ری استارت کردن دستگاه استفاده می شود.
باتری این پاور بانک از نوع لیتیوم – پلیمر می باشد که توانایی تبدیل نرخ ۹۳% را دارا می باشد. همچنین پورت های خروجی می توانند انرژی را با ۵٫۱V / 3.6A منتقل کنند. به علاوه Mi Power 2C می تواند دستگاه های بسیار کوچک و ولتاژ پایین مانند هدست و سمعک را نیز پشتیبانی کند. لازم به ذکر است که این دستگاه قابلیت شارژ سریع را نیز دارا می باشد.
Mi Power 2C از امکانات محافظتی نظیر حفاظت ولتاژ ورودی و خروجی، دما و فشار برخوردار است. متوسط عمر این پاور بانک حتی پس از ۳۰۰ بار استفاده برابر با ۳ سال تخمین زده شده است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *