چندین محصول شیائومی برنده ی جایزه ی Good Design 2017 شدند، اسکوتر Mi در بین ۱۰۰ طراحی برتر جای گرفت

شیائومی همچنان در پی طرح های استثنایی برای محصولات خود است و این مهارت های نوآورانه، نادیده گرفته نشده اند. محصولات این شرکت در گذشته جایزه های متعددی را دریافت کرده اند، مانند جایزه German Red Dot که می بند ۲ و اسکوتر برقی شیائومی آن را برنده شدند. ابزارهای فناوری شیائومی بار دیگر با تشویق شدن به عنوان برندگان جوایز Good Design، بیشتر درخشیدند. گیرندگان جایزه شامل اسکوتر، پرژکتور لیزری، واکی تاکی، تلویزیون ۴، گوشی می میکس، هدست واقعیت مجازی شیائومی و همچنین رابط برنامه برای تصفیه آب شیائومی و چراغ رو میزی شیائومی می باشد.


یکی از جذاب ترین این محصولات، اسکوتر برقی می باشد که در بین ۱۰۰ طراحی برتر برای سال ۲۰۱۷، مانند ماشین برقی تسلا مدل X و سایر محصولات نوآورانه، انتخاب شده است. اسکوتر برقی شیائومی یکی از پر فروش ترین محصولات شیائومی است که دارای یک طراحی مینیمالیسمی بسیار زیبا است.

اسکوتر برقی Mi فقط یکی از دو محصولی است که از چین در میان ۱۰۰ طراحی برتر قرار دارد، دیگری تهویه کننده ی های هوشمند شیائومی می باشد. صفحه جایزه برای اسکوتر برقی طراحان خود را نیز که شامل Zhou Tuo، Li Ningning و Zhao Ziran و Ningning که مدیر این تیم است را نشان می دهد.

نباید فراموش کنیم که Mi Mix نیز جایزه Good Design را به دست آورد. این دستگاه قبلا جایزه German Red Dot و همچنین جایزه iF Design و جایزه ی طلای International Design Excellence (IDEA) را کسب کرده است. این دستگاه چندین جایزه را پس از اینکه در CES 2017 به نمایش گذاشته، برنده شد؛ از جمله جایزه ی بهترین CES 2017 توسط TechAdvisor.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *