• می بند ۲ شیائومی
    می بند ۲ شیائومی

شیائومی بر این باور است که جنس خریداری شده از زمان ثبت سفارش تا زمان تحویل به مشتری امانتی است دست ما، پس باید برای صحیح و سالم و بموقع رساندن آن به مشتری کوشا باشیم.

– ثبت سفارش در سایت به منزله پذیرفتن تمامی قوانین و شرایط ذکر شده در صفحات سایت است و سایت مسئولیتی در خصوص اطلاع رسانی تغییرات در این صفحات به بازدیدکنندگان سایت ندارد و آنها خود باید مرتبا این صفحات را مطالعه کنند.

قوانین حمل کالا

شهر تهران : خرید هایی که در روزهای کاری شنبه تا پنجشنبه (بجز روزهای تعطیل) یک روز کاری بعد از ثبت سفارش ارسال می شوند.( ارسال محصول تا درب منزل می باشد ) و بر طبق تعرفه شرکتهای ارائه دهنده خدمات پیک موتوری است که در محل توسط خریداران محترم پرداخت می گردد و در فاکتور خرید منظور نمی شود ، شیائومی مسئولیتی در خصوص هزینه خدمات شرکت های پیک موتوری ندارد و تمامی مسئولیت از زمان تحویل کالا به پیک تا دریافت توسط خریدار متوجه شرکتهای سرویس دهنده می باشد.

سایر نقاط ایران : ارسال به شهرستان ها و حومه اگر تا قبل از ساعت ۱۵ ثبت سفارش شده باشد یک روز کاری و اگر بعد از آن ساعت باشد، حداکثر ظرف مدت ۴۸ ساعت کالا تحویل به پست می گردد (به جز روزهای تعطیل) هزینه ارسال محصولات بر اساس وزن آنها به صورت پستی (پیشتاز) می باشد ، که بصورت آنلاین بر روی فاکتور خریداران محترم منظور می گردد ، این هزینه شامل (هزینه پستی ، هزینه بسته بندی و هزینه حمل و نقل تا اداره پست) می شود و لزوما هزینه قید شده در رسید پستی نیست.

زمان بندی رسیدن بسته های پستی به مقصد بر طبق جدول زمانی سایت شرکت پست می باشد.

بانک ملت پست

سفارش چگونه برای من ارسال می شود؟ | راه های پرداخت هزینه سفارش چگونه است ؟ | ضمانت هفت روز بازگشت کالا | ضمانت اصالت کالا | شرایط و قوانین شیائومی

بروزرسانی …
  • سبد خرید شما خالی است.