• می بند ۲ شیائومی
    می بند ۲ شیائومی

– ثبت سفارش در سایت به منزله پذیرفتن تمامی قوانین و شرایط ذکر شده در صفحات سایت است و سایت مسئولیتی در خصوص اطلاع رسانی تغییرات در این صفحات به بازدیدکنندگان سایت ندارد و آنها خود باید مرتبا این صفحات را مطالعه کنند.

الف- روشهای پرداخت در مناطق شهری تهران

همشهریان تهرانی می توانند به سه روش مندرج در زیر بهای کالاهای خریداری شده را بپردازند.

الف-۱- پرداخت نقدی در محل
خریداران تهرانی می توانند تمام کالاهای موجود در فروشگاه شیائومی را خریداری کنند و با «خیالی آسوده» به هنگام دریافت کالا در محل و پس از رویت آن؛ تمام مبلغ را به صورت نقد به مأموران وصول شیائومی تحویل دهند و قبض پرداخت وجه را نیز دریافت کنند.جزئیات این روش عبارت است از:
الف-۱-۱- تمام کالاهای خریداری شده را بدون هیچگونه سقف خریدی از ما خرید کنند یعنی مراحل ثبت سفارش را تا پایان در سایت طی کنند و هیچ هزینه ایی را در پیش فاکتوری که در سایت برایشان به نمایش در می آید ؛ نپردازند.
الف-۱-۲- صدور پیش فاکتور به معنای اتمام ثبت سفارش تلقی می شود و خریداران از این پس منتظر تماس پشتیبانان ما و ارسال کالا باشند.
الف-۱-۳- پس از قطعی شدن سفارش و انجام هماهنگی های لازم برای دریافت رایگان کالا، مأموران لجستیک و وصول شیائومی در زمان مقرر در محل مورد نظر شما حضور خواهند یافت.
الف-۱-۴- شما پس از دریافت و رویت ظاهر فیزیکی کالا – منطبق با سیاست اصالت کالای سفارش داده شده توسط خریدار – تمام مبلغ خرید را مطابق با آنچه در پیش فاکتور دیده اید به مأمور وصول پرداخت خواهید کرد و قبض و فاکتور رسمی خرید دریافت می کنید.
الف- ۱-۵- به منظور بهره مندی از ۷ روز ضمانت برگشت کالا؛ «فاکتور رسمی خرید و قبض پرداخت وجه به مأمور وصول » را حتما نزد خود نگه دارید.
نکته مهم: همشهریان تهرانی ممکن است مبلغ کالای خریداری شده را به شکل وجه نقد در منزل نداشته باشند اما نگران این موضوع هم نباشید شما می توانید در محل با کارتخوان سیار و به شیوه ایی امن هزینه کالا را بپردازید.

الف-۲- پرداخت با کارتخوان سیار در محل
چنانچه همشهریان تهرانی تمایل به پرداخت در محل به شیوه ایی آسان و راحت و ایمن را داشته باشند می توانند بهنگام خرید کالا روش پرداخت با کارتخوان سیار در محل را انتخاب کنند و بدین تریب حتی نگران جابه جایی پول یا گرفتن آن از دستگاه خودپرداز نباشند. جزئیات پرداخت عبارتند از:
الف-۲-۱- در این روش نیز هیچگونه محدودیت یا سقفی در میزان خرید شما از فروشگاه اینترنتی شیائومی وجود ندارد.
الف- ۲-۲- در هنگام پرداخت پس از وارد کردن قیمت کالا، کارتخوان سیار را از مأمور وصول شیائومی بگیرید و رمز کارت را خودتان وارد کنید.
الف-۲-۳- مأمور وصول شیائومی مؤظف است ضمن رعایت بند پیشین ، دو نسخه رسید پرداخت از کارتخوان دریافت کند و رسید مشتری را تحویل شما دهد.
الف-۲-۴- رسید مشتری و فاکتور خرید کالا را حتما از مأمور وصول بخواهید و برای بهره مندی از ۷ روز ضمانت برگشت کالا نزد خود نگه دارید.

الف-۳- پرداخت با درگاه اینترنتی به هنگام خرید
شهروندان تهرانی می توانند در فرآیند خرید گزینه «پرداخت با درگاه اینترنتی» را انتخاب کنند و پیش از دریافت کالا؛ وجه آن را تسویه کنند.
الف-۳-۱- به پاس اعتمادی که این شهروندان به شیائومی کرده اند خود را مؤظف می دانیم آنها را در اولویت تحویل کالا قرار دهیم و پیگیری های بیشتری را انجام دهیم.
الف-۳-۲- پشتیبانان خرید شیائومی مؤظف هستند به جهت اطمینان بخشی به این دسته از خریداران پیگیری های تلفنی بیشتری را داشته باشند.
الف-۳-۳- پس از پرداخت اینترنتی,جهت بهره مندی از سیاست ۷روز ضمانت برگشت کالا وهمچنین پیگیریهای بعدی شماره قبض را نزد خود نگهدارید .
الف-۳-۴- پس از حضور مأموران لجستیک شیائومی، کالا را به دقت هرچه تمام با سفارش ثبت شده خود مطابقت دهید و سپس با دریافت فاکتور رسمی لیست دریافت کالا را امضا نمایید.

ب- روشهای پرداخت برای سایر نقاط کشور
هموطنان عزیز غیر تهرانی می توانند به دو روش مندرج در زیر بهای کالاهای خریداری شده را بپردازند.

ب ۱- پرداخت با درگاه اینترنتی بانکی
برای پرداخت بهای کالاهای خریداری شده سایر هموطنان نیز روش «پرداخت با درگاه اینترنتی به هنگام خرید» در نظر گرفته شده است. جزئیات این روش بدین شرح است:
ب ۱-۱- هموطنان عزیز -غیر ساکن در شهر تهران – امکان پرداخت وجه کالای سفارش داده شده را با درگاه اینترنتی دارند و در جریان سفارش و پس از انتخاب کالا به طور خودکار به شیوه پرداخت با درگاه اینترنتی منتقل می شوند.
ب۱-۲- پس از واریز،پیامکهای فرآیند های مختلف کاری برای شما ارسال خواهد شد. ضمن اینکه پشتیبانان شیائومی با شما تماس خواهند گرفت و شما را در جریان مراحل ارسال خواهند گذاشت.
ب۱-۳- پس از پرداخت اینترنتی، شماره پیگیری پرداخت را برای پیگیری های بعدی نزد خود نگه دارید.

ب۲- پرداخت به حساب بانکی بصورت (کارت به کارت یا واریز به حساب)
برای پرداخت بهای کالاهای خریداری شده سایر هموطنان نیز روش «پرداخت به حساب بانکی بصورت (کارت به کارت یا واریز به حساب)» در نظر گرفته شده است. جزئیات این روش بدین شرح است:
ب۲-۱- هموطنان عزیز -غیر ساکن در شهر تهران – امکان پرداخت وجه کالای سفارش داده شده را بصورت (کارت به کارت یا واریز به حساب) دارند مشخصات این روش بشرح زیر می باشد :

شماره کارت بانک ملت
۶۱۰۴-۳۳۷۸-۳۸۴۳-۱۲۰۱
شماره حساب بانک ملت
۴۶۵۴۵۹۳۶۳۶
بنام آقای مصطفی اسدی

ب۲-۲- پس از واریز لطفا با پشتیبانان شیائومی تماس حاصل فرموده و ما را در جریان این فرآیند قرار دهید پس از تایید واریز،پیامکهای فرآیند های مختلف کاری برای شما ارسال خواهد شد. ضمن اینکه پشتیبانان شیائومی با شما تماس خواهند گرفت و شما را در جریان مراحل ارسال خواهند گذاشت.
ب۲-۳- پس از واریز وجه، شماره و رسید های پیگیری پرداخت را برای پیگیری های بعدی نزد خود نگه دارید.

بانک ملت پست

سفارش چگونه برای من ارسال می شود؟ | راه های پرداخت هزینه سفارش چگونه است ؟ | ضمانت هفت روز بازگشت کالا | ضمانت اصالت کالا | شرایط و قوانین شیائومی

بروزرسانی …
  • سبد خرید شما خالی است.